Doprava ZDARMA nad 3999 Kč v ČR / Vrácení do 14 dnů / Zasíláme na Slovensko

Poznej svého výrobce

My v Bali Secret si zakládáme na zprostředkování vysoce kvalitních výrobků, které jsou stálé a udržitelné, a to si vyžaduje pečlivost při výběru dodavatele. Pouze díky dobrým vztahům, které s výrobci udržujeme, Vám můžeme zajistit stále stejnou nebo lepší kvalitu výrobků s každou naší novou kolekcí. Proto jsme se zařekli jít cestou férového obchodu s místními výrobci na Bali a podpořit tak rodinné výrobny, s kterými spolupracujeme.

Od založení značky jsme prohloubili vztahy s našimi výrobci a vidíme pozitivní změny v jejich rodinách i komunitách. Díky férovým cenám, které platíme za jejich výrobky se zvyšuje jejich životní úroveň nejen ze stránky finanční, ale i rodinné. Ženy mohou pracovat méně času a lépe se věnovat výchově dětí. Rodiny jsou schopny poslat děti do škol a zajistit jim tak vzdělání, tolik potřebné pro jejich budoucnost. 

 

Díky zdravému prostředí, ve kterém oblečení značky Bali Secret vyrábí, jsou šťastnější a to je posiluje v řešení každodenních situací. Od toho, jaké jsou dnešní ženy, se bude odvíjet budoucnost jejich dětí a společnosti jako takové. 

 

Rádi bychom Vás časem seznámili s výrobci, kteří stojí za oblečením, které si u nás pořídíte. Nejen pro dobrý pocit z toho, že v něm vypadáte fantasticky (což my víme!), ale i pro potěšení z toho, že svým nákupem u nás se podílíte na lepší budoucnosti svého výrobce. 

 

Jména svého výrobce znáte - říkat mu můžete jednodušše Bali Secret - férový výrobce. Nebo třeba použíjte jména Yanti nebo Srí, místních balijských žen, které pro nás pro vás šijí ty úžasné šaty. 

foto2

Na konkrétní příběhy, kde díky vám můžeme pomáhat, se můžete těšit v budoucnosti.

 

S láskou,

Tým Bali Secret