Doprava ZDARMA nad 3999 Kč v ČR / Vrácení do 14 dnů / Zasíláme na Slovensko

Za každým kouskem ve vašem šatníku stojí vždy a bezvýhradně člověk

Značka Bali Secret vznikla a započala svůj vývoj v daleké Indonésii, ostrově Bohů a Bohyní - Bali. Než značka vznikla, naše zakladatelky poznávaly svět. Petra se do ostrova Bali zamilovala na první pohled a vzhledem k lásce k józe a surfingu našla svoje místo na Zemi. První myšlenka o zajímavosti místního oděvního průmyslu jí přišla na pláži nazývané Bali Secret. Zde si uvědomila, jak skromní a pracovití místní výrobci jsou a jak by bylo hezké je podpořit v jejich výrobě.

  

Lenka mezitím procestovala svět jako letuška, zdokonalovala se v marketingu a pomáhala zakládat nové značky na český trh. Jejich kamarádství z dětství, nadšení pro cestování a zkušenosti je spojilo v založení značky v roce 2015 s názvem Bali Secret.  

Dnes už nás můžete navštívit v kamenném obchodě v Třebíči, na našich internetových stránkách nebo na některé z prodejních akcí po celé České republice a na Slovensku.

Každý kousek naší kolekce je originální, ručně šitý z kvalitního materiálu. Pečlivě pro vás vybíráme nevšední střihy, originální designy látek a materiály umožňující maximální pohodlí během nošení. To, jak se cítíte v oblečení od nás, je pro nás klíčové.

Dnešní žena má totiž velmi těžký úkol - pracovat, zvládat každodenní starosti, domácnost, být přítelkyní, manželkou, skvělou matkou, pečovat o zdraví své i celé rodiny (každá z vás si pravděpodobně doplní další úkoly, které zvládá každý den), a k tomu si uchovat svou přirozenou něžnost a smyslnost.

Právě proto každé z vás přinášíme šaty, tuniky, sukně, mohérové svetry, overaly, jóga kolekce, šperky, kabelky a mnoho dalšího. Oblečení, které pomáhá posilovat ženskou energii a v kterém se po právu můžete cítit jako bohyně. Koneckonců, jsme v tom spolu, ženy.

Díky vám můžeme zajistit férový obchod s místními umělci, kteří pro vás každý kousek vyrobili ručně na Bali. Spolupracujeme pouze s malými rodinnými dílnami a podílíme se tak s vaší pomocí na zvýšení jejich životní úrovně. S každým osobním setkáním s nimi vidíme, jak pozitivní dopad má naše spolupráce na jejich rodiny i komunity.  

Na konkrétní příběhy, kde díky vám můžeme pomáhat, se můžete těšit již brzy.

S láskou,

Tým Bali Secret