Doprava ZDARMA nad 3999 Kč v ČR / Vrácení do 14 dnů / Zasíláme na Slovensko

Jitka Boho a Bali Secret

foto5

Jak již spoustu z vás ví, snažíme se podporovat výrobce a návrháře na ostrově Bali, naše oblečení šijeme ručně z přírodních materiálů, upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou a pomáháme ženám nechat vyniknout svoji ženskost a krásu. Šijeme pohodlnou módu tak, abychom podpořily vaše sebevědomí a cítila jste se každá jako bohyně. Naše výrobce známe jménem, pravidelně se s nimi stýkáme, platíme je férovými cenami a snažíme se i v rámci dobročinných aktivit podporovat obyvatele Bali.

Jaké šaty Jitka Boho má?
Jitka Boho od nás má modely ze všech našich kolekcí, avšak konkrétně šaty z Kolekce Cinta zvládly její sedmidenní výzvu „Udržme to spolu“. 

Jitka Boho chtěla v této výzvě upozornit na plýtvání oblečením. Za poslední léta se rozrostly obchody s relativně levným oblečením, které je ovšem šité v chudých asijských zemích, v mizerném pracovním prostředí, kde zaměstnanci dostávají od korporátů velmi malý plat a navíc zde často pracují děti! Někteří lidé si nesmyslně kupují velké množství oblečení, vezmou si ho párkrát na sebe a už ho nenosí. Jitka Boho se snaží toto myšlení převrátit    a poukázat na možnost využít jeden kvalitní kousek mnohokrát, třeba jen s jinými doplňky. Sama si tedy vybrala jedny šaty – my jsme měli obrovskou radost, že to byly právě ty naše, které nosila 7 dní vkuse. Do lesa, na výlet, na procházku, do společnosti,… V průběhu toho vyzývala své slavné kolegyně či kolegy, aby do toho šli s ní ! Za tento nápad Jitce tleskáme.  

Sedmidenní výzva „Udržme to spolu“

foto6

Šaty z Kolekce Secret vynesla na akci Českého červeného kříže. Na obrázku můžete vidět dlouhé jednobarevné šaty Bianca Gold. 

Český červený kříž. 

foto7

Jitka byla nadšená z naší Boho kolekce, jedny šaty z této kolekce vynesla právě na tiskovou konferenci Prsa koule, která poukazuje na prevenci proti rakovině pravidelným samovyšetřením. Šaty z této kolekce máme momentálně vyprodané, avšak na jaře 2020 přicházíme s novou Boho kolekcí doplněnou o stejné kousky jako měla právě Jitka Boho. 

Tisková konference Prsa koule. 

foto8

V našich dalších šatech, tentokrát ze Společenské kolekce na originální akci Barování, pořádané Sandrou Novákovou a Filipem Rajmontem. Jitka opět zazářila a její hudební vystoupení bylo okouzlující. Šaty na obrázku Šaty Marsela black

Barování se Sandrou Novákovou

foto8

Jen tak z léta ...

foto9

Za spolupráci a podporu naší značky Jitce moc děkujeme. Jsme rády, že jsme měly tu
možnost poznat Jitku osobně. Je to krásná a milá žena, která svým stylem podporuje ženskost. A přesně podporování ženskosti je naší hlavní motivací. Tým Bali Secret