Doprava ZDARMA nad 3999 Kč v ČR / Vrácení do 14 dnů / Zasíláme na Slovensko

Pomoc pro Bali

bali2bali3

My jsme ho s radostí předali neziskové organizaci http:// green-books.org která v rámci potravinové pomoci pro obyvatele Bali / Češi pro Bali / prozatím nakoupila 4 700 porcí jídla pro Balijce, kteří jsou hodně zasažení protikoronavirovými opatřeními. Spousta jich přišla o práci, protože se zastavil turistický ruch, který je jejich hlavní obživou.( viz. náš článek "Bali v době koronavirové") Znamená to, že i díky Vám se najedlo 4 700 lidí. A to je paráda! Patří Vám velký dík nejenom za finanční příspěvek, ale hlavně za soucítění se slabšími, kteří, i když jsou na druhém konci světa, naši pomoc momentálně potřebují.

Citujeme z FC stránek Češi pro Bali-Green-Books.org, kde také najdete fotografie, videa a příběhy konkrétních lidí z krásného ostrova Bali. Pod záštitou ambasády České Republiky a v koordinaci s honorárním konzulem ČR na Bali a rodilým balinézanem panem Gusde jsme vytipovali místa a zvolili způsob efektivní potravinové pomoci, těm kteří tuto pomoc nejvíce potřebují. Jelikož je Green-Books.org (Yayasan Green Books Indonesia) nezisková organizace zaměřená na environmentální osvětu, snažíme se tuto potravinovou pomoc pojmout co nejzeleněji – bez jednorázových plastů, bez palmového oleje a pokud možno i vegetariánsky. Ti, kteří naši pomoc využijí, budou mít navíc k dispozici prostor na mytí rukou/dezinfekční prostředek na ruce, pratelné textilní roušky a pitnou vodu (pokud si přinesou vlastní lahev). Dále chceme komunikovat témata související s COVID-19, finanční gramotností a v neposlední řadě s ekologií. *Jak se můžete zapojit* Každý rok navštíví Bali tisíce Čechů, kteří si ostrov velmi oblíbili. Věříme, že mnozí z nich se k iniciativě přidají a oplatí Balijcům každodenní pohostinnost a tisíce úsměvů, které si pamatuji ze své dovolené. Pokud milujete Bali, pomozte lidem, kteří to potřebují, kliknutím na tento link: https://www.green-books.org/fundraising/cesi-pro-bali/, kde se dozvíte podrobosti, jak finančně přispět.

bali4bali5

Věříme, že vše se v dobré obrátí a život se začne vracet k normálu. Na Bali se vrátí turisté a místní obyvatelé o ně budou pečovat jako dřív, budou si moct vydělávat na živobytí SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM - ŠŤASTNY AŤ JSOU VŠECHNY BYTOSTI

pomoc-pro-bali